RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii K. Winczakiewicz – M. Zienkiewicz społka cywilna, mieszczące się przy ulicy Kołłątaja 10a w Toruniu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email lub numer telefonu komórkowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii K. Winczakiewicz – M. Zienkiewicz społka cywilna, mieszczące się przy ulicy Kołłątaja 10a w Toruniu.

W przypadku pytań dotyczących wykorzystywania i ochrony danych osobowych prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iod@pcc.torun.pl lub na adres pocztowy placowki: Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, ul. Kołłątaja 10a, 87-100 Toruń.

© Copyright dr Winczakiewicz 2020 - Powered by: Design-it