O NAS

O NAS

NASZE WARTOŚCI

Dr Winczakiewicz – Medycyna Estetyczna to miejsce stworzone z zamiłowania do nauki i szeroko rozumianego piękna.

Jesteśmy prężnie działającą placówką powstałą na bazie wieloletniej działalności Prywatnego Centrum Chirurgii Winczakiewicz-Borkiewicz. Już od 15 lat zajmujemy się medycyną estetyczną, chirurgią plastyczną, skleroterapią, kosmetologią i laseroterapią. W naszych gabinetach skuteczna medycyna estetyczna idzie w parze z profesjonalną kosmetologią,a bezpieczeństwo i zdrowie są naszym priorytetem. Codziennie dbamy o to, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo i mieli zapewnione najwyższej jakości zabiegi. Cały czas pogłębiamy naszą wiedzę i rozwijamy się,aby sprostać Państwa wymaganiom i pomóc znaleźć najlepsze rozwiązania dla zatrzymania procesów starzenia, regeneracji, odbudowy i leczenia skóry.

DrWinczakiewicz wnętrze budynku

kobiety w białych strojach

DLACZEGO MY?

Medycyna to nasza PASJA,
nieustanny rozwój to nasza SIŁA,
a uśmiech na twarzy pacjenta to nasza MOTYWACJA.

Bezpieczeństwo
✓ Najwyższa jakość
✓ Wiedza i rozwój
✓ Doświadczenie
✓ Satysfakcja Pacjenta

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Dyplomowani lekarze Medycyny Estetycznej
Wykwalifikowani Kosmetolodzy i Pielęgniarki

Lekarz medycyny estetycznej

Dr n. med. Jacek Winczakiewicz
Chirurg ogólny, flebolog
lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, specjalista chirurgii ogólnej. W latach 1983- 1999 pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Naczyniowej w Toruniu. Założyciel (1992 rok) Prywatnego Centrum Chirurgii będącego jednym z pierwszych w Polsce ośrodków Chirurgii Jednego Dnia, a od 2008 roku także Oddziału Medycyny Estetycznej. Staż naukowy w 1999 roku w Klinice chirurgicznej w Vorms (Niemcy), a w 2000 roku nostryfikacja dyplomu w USA. W 1993 uzyskał specjalizację II stopnia w chirurgii ogólnej.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Klubu Przepuklinowego, Towarzystwa Chirurgów Polski, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Tytuł doktora medycyny za pracę z zakresu chirurgii przepuklin, Pierwsza nagroda na Europejskim Kongresie Flebologicznym za pracę w temacie patofizjologii układu żylnego. Uczestnik i współautor prac nad diagnostyką optyczną wczesnego wykrywania czerniaka skóry i nowotworów układu pokarmowego oraz układowych działań skleroterapii u zwierząt laboratoryjnych we współpracy z Uniwersytetem im. M. Kopernika w Toruniu. Liczne staże i szkolenia zagraniczne m.in. z zakresu liposukcji i medycyny regeneracyjnej. Przeszczepy tłuszczu (lipotransfery) i komórek macierzystych w celach leczniczych i estetycznych. Od 18 lat pracuje tylko w prowadzonym przez siebie i doktora Marka Borkiewicza Prywatnym Centrum Chirurgii w Toruniu. Jest absolwentem dwuletniej szkoły medycyny estetycznej i antystarzeniowej w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu chorób żylnych (operacjach laserowych- EVLeT RF, skleroterapii) leczeniu przepuklin z użyciem siatek, proktologii (hemoroidy – operacje laserowe LHP, przetoki odbytu FILAC), liposukcji, lipotransferach do twarzy, piersi, pośladków, zabiegach medycyny estetycznej (toksyna botulinowa, wypełniacze , lasery, nici), nowotworach skóry, badaniach endoskopowych i USG. Jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, które należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia medycyny Estetycznej. Uczestnik wielu konferencji naukowo-szkoleniowych z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej i naczyniowej. Praktykował w wielu klinikach w kraju i za granicą, jak również uczestniczył w licznych Kongresach i Kursach Polskiego i Międzynarodowych Towarzystw Chirurgii i Medycyny Estetycznej m. in. w Paryżu, Nowym Jorku, Londynie, Rio de Janeiro, Rzymie, Atenach, Monako i innych. Nabyte umiejętności i doświadczenie są skrupulatnie wykorzystywane w codziennej działalności od 1992 roku. W swojej pracy dąży do uzyskiwania naturalnych efektów, skutecznie łącząc techniki iniekcyjne (kwas hialuronowy, komórki macierzyste, aminokwasy, toksyna botulinowa).Doświadczenie chirurgiczne z medycyną estetyczną łączy na sali operacyjnej, rozwijając się w zakresie chirurgii estetycznej ( implanty piersi, blepharoplastyka, ginekomastia, abdominoplastyka, labioplastyka). Prywatnie- pasjonat muzyki,gry na gitarze i hiszpańskiego słońca.

Lek. Katarzyna Winczakiewicz
Wspólniczka
Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka kierunku Lekarskiego Collegium Medicum z Oddziałem anglojęzycznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy.Absolwentka Międzynarodowego Centrum Kształcenia Anti-Aging w Warszawie. Regularnie uczestniczy w krajowych oraz międzynarodowych kursach,kongresach i szkoleniach.Katarzyna Winczakiewicz odbyła liczne szkolenia i warsztaty w kraju i za granicą z zakresu medycyny estetycznej m.in.: zastosowanie kwasu hialuronowego, kwasu polimlekowego, toksyny botulinowej i laseroterapii. Interesuje się przede wszystkim metodami rewitalizacji skóry i profilaktyką przeciwstarzeniową. Stawia szczególny nacisk na naturalną regenerację i procesy odnowy tkankowej. W swojej praktyce z powodzeniem stosuje wypełniacze tkankowe,a także preparaty toksyny botulinowej oraz zabiegi z wykorzystaniem urządzeń Hi-Tech. Specjalizuje się także w podcinaniu blizn z wykorzystaniem tłuszczu( lipotransfer). Codziennie zajmuje się kompleksową rewitalizacją skóry twarzy łącząc wiedzę dotyczącą najnowocześniejszych techniki medycyny estetycznej. Kładzie nacisk na holistyczne podejście do pacjenta. Prywatnie – uwielbia modę,książki i aktywny odpoczynek na stokach narciarskich.

Marta Borkiewicz – Zienkiewicz
Wspólniczka
Kosmetolog

Zajmuje się organizacją codziennej pracy kliniki,zwracając uwagę na potrzeby pacjentów jak i pracowników. Utrzymuje relacje z partnerami biznesowymi oraz współpracuje z międzynarodowymi markami kosmetycznymi. Jako priorytet traktuje budowanie dobrych i trwałych relacji międzyludzkich oraz dostarczanie usług najwyższej jakości. Magister Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe Menager Wellness&SPA oraz Akademię Menager Beauty. Licencjonowany kosmetolog, specjalizuje się w szczegółowej diagnostyce skóry oraz videodermatoskopii cyfrowej. Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne skóry twarzy,peelingi medyczne oraz zabiegi z zakresu anti-aging dopełniające działanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Ukończyła akademię trychologii, wykonuje badania skóry głowy pod kątem wypadania włosów. Zajmuje się również permanentną pigmentacją brwi nowoczesną metodą microblading. Prywatnie – pasjonatka cukiernictwa,uwielbia podróżować i odkrywać smaki świata.

Hanna Glinkau
Pielęgniarka estetyczna
Kadrowa

Magister pielęgniarstwa i specjalista w dziedzinie anestezjologii z długoletnim stażem w chirurgii jednego dnia i medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach laserowych zamykających naczynia oraz w skleroterapii. Wykonuje także zabiegi obsługując specjalistyczną aparaturę stosowaną w medycynie estetycznej. Skutecznie stosuje metody w zakresie leczenia trądziku oraz wykonuje zabiegi ant-aging. Od 17 lat uczestnicy w międzynarodowych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Od 5 lat koordynuje całym zespołem medycznym. Doskonale rozwiązuje problemy i zarządza zespołem. Prywatnie miłośniczka zwierząt i pasjonatka jazdy konnej. Lubi dobry film i książki.

Honorata Leśniak
Kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog ściśle współpracujący z lekarzami medycyny estetycznej. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych ciała i twarzy. Wykonuje zabiegi modelujące sylwetkę mające na celu redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stosuje także metody zwalczające trądzik czy rumień, jak również zabiegi z zakresu anti-aging dopełniające działanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Posiada dyplomy ukończenia kursów z zakresu anti-aging, modelowania sylwetki oraz biorewitalizacji skóry. Prywatnie- uwielbia podróżować i organizuje najlepsze przyjęcia, hobbistycznie zajmuje się projektowaniem i urządzaniem wnętrz.

Mariola Wójcik
Pielęgniarka estetyczna

Dyplomowana pielęgniarka z długoletnim stażem w chirurgii, medycynie estetycznej i kosmetologii. Od ponad 20 lat specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu skleroterapii i laseroterapii. Zdobyte doświadczenie pozwala jej dobierać odpowiednie metody terapeutyczne, dopasowane do oczekiwanych efektów. Wykonuje także zabiegi mezoterapii igłowej i peelingi medyczne. Odbyła bardzo liczne szkolenia z zakresu laseroterapii i zaawansowanych technologii high-tech. Holistycznie dba o każdego pacjenta, podchodząc z pasją do wykonywanych zabiegów. Prywatnie bardzo ceni sobie czas spędzony z rodziną, uwielbia kwiaty, dekorowanie wnętrz i aktywny wypoczynek.

Joanna Grabowska
Pielęgniarka estetyczna

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy. Ukończyła specjalizację z chirurgii i zdobyła duże doświadczenie pracując w szpitalu. Posiada liczne certyfikaty i kursy dokształcające. W naszej klinice specjalizuje się w estetyce kończyn dolnych, wykonując zabiegi skleroterapii i laseroterapii. Specjalizuje się także w zabiegach iniekcyjnych, chętnie wykonując mezoterapię igłową i zabiegi z osoczem bogatopłytkowym. Zawsze uśmiechnięta, zaraża dobrą energią nie tylko pacjentów. Prywatnie ceni sobie zdrową kuchnie, uwielbia jeździć na rowerze i łyżwach oraz podróżować.