ENDERMOLOGIA

ENDERMOLOGIA

Podciśnienowy masaż, który oddziałuje na tkankę łączną skóry

JĘDRNA SKÓRA
DZIĘKI ENDERMOLOGII

Po 30 latach badań nad tkanką łączną, francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent endermologie® Alliance, do odtworzenia jej naturalnej regeneracji i stymulacji. Synergia opatentowanych technologii posłużyła do stworzenia metody pozwalającej na jednoczesne pozbycie się tkanki tłuszczowej, likwidację cellulitu i ujędrnienie skóry przy skróconym czasie zabiegu (30-40 min.) oraz zmniejszonej ilości sesji by uzyskać widoczne efekty. ENDERMOLOGIA Alliance® pozwala dopasować zabieg do każdego rodzaju tkanki respektując naturalne parametry ciała pacjenta. Terapia jest bardzo przyjemna i relaksująca.

Endermologia Toruń

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jakie zabiegi można wykonać urządzeniem Alliance?

Endermologia to w 100% naturalna i bezinwazyjna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która ma na celu w naturalny sposób reaktywować metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Działa w trzech wymiarach:

 • redukuje miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową,
 • wygładza cellulit,
 • ujędrnia skórę
 • stymuluje produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Nowy patent Endermologii Alliance umożliwia  modelowanie ciała i odmładzanie twarzy. Endermolift to zabiegi endermologii na twarz. Nowoczesny masaż, który w zupełnie naturalny sposób stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w głębokich warstwach skóry. Zabiegi endermologii na twarz ma na celu poprawę wyglądu skóry, minimalizację oznak starzenia, ujędrnienie skóry, wygładzenie delikatnych zmarszczek oraz umożliwia modelowanie owalu twarzy i zmniejszenie ,,drugiego” podbródka. Endermolift wykorzystywany jest także do drenażu limfatycznego twarzy, zmniejsza worki pod oczami, poprawia ukrwienie i przepływ limfy.

Drenaż limfatyczny- endermologia Alliance wykorzystywana jest również do wykonywania zabiegu drenażu limfatycznego, zarówno po zabiegach chirurgicznych jak i przy problemie ,,ciężkich” i puchnących nóg. Głowica zabiegowa mechanicznie masuje powierzchnię skóry, w celu delikatnej stymulacji uśpionych komórek (fibroblasty, adipocyty i komórki śródbłonka). Transformacja działa od wewnątrz, zapewniając szybkie i potwierdzone rezultaty: krążenie krwi i limfy jest reaktywowane, przy jednoczesnej redukcji ryzyka powstawania obrzęków. Ta w 100% naturalna i przyjemna terapia przynosi natychmiastową i długotrwałą ulgę. Uczucie ciężkości nóg i ból mijają, co zapewnia codzienny komfort i dobre samopoczucie.

Blizny — zarówno świeże, jak i te dawne — powstałe w wyniku operacji lub wypadku, często przywołują bolesne wspomnienia i mogą być źródłem problemów. Poza tym, że są nieestetyczne, mogą pozostawać wrażliwe i zakłócać codzienne życie, powodując ból i zaburzenia funkcjonowania.Głowica zabiegowa delikatnie wykonuje masaż mechaniczny na powierzchni skóry. Zabieg ten umożliwia wczesną, bezbolesną mobilizację blizn. Ta w 100% naturalna terapia przynosi ulgę i poprawia wygląd blizny.

Czy z zabiegu mogą korzystać kobiety w ciąży?

Tak! Endermologia Alliance to jeden z nielicznych zbiegów z którego mogą korzystać kobiety w ciąży. Specjalny program poparty badaniami pozwala pozbyć się dokuczliwego uczucia ciężkich nóg. Spuchnięte i bolące nogi to bardzo częsty problem, który dotyka kobiety w ciąży i na który nie ma zbyt wielu rozwiązań w trakcie tych 9 miesięcy. Zabieg endermologie Alliance aktywuje funkcję eliminacyjne i przyspiesza przepływy żylne i limfatyczne, co przynosi natychmiastową ulgę.

Po jakim czasie widać efekty endermolgii Alliance?

Zabiegi endermologii Alliance powinny być wykonywane w seriach. Aby skuteczność zabiegów była jak najwyższa zaleca się serię pomiędzy 10-15 zabiegów na ciało, 5-10 zabiegów na twarz, dwa razy w tygodniu.W terapii blizn i drenażu limfatycznym ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie.

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań.

Przebieg zabiegu

Na pierwszej wizycie Pacjent otrzymuje specjalny strój w którym wykonywane będą zabiegi na ciało oraz zostaje przeprowadzony wywiad w celu dostosowania odpowiedniego programu, który umożliwi osiągnąć pożądane efekty.

ZALECENIA POZABIEGOWE

 • Po wykonaniu każdego z zabiegów Pacjent może powrócić do codziennych aktywności.

 • Podczas trwania serii zabiegów zaleca się stosowanie lekkich ćwiczeń,zdrowej diety oraz wypijanie 2,5 L wody dziennie.

EFEKTY

 • Redukcja tkanki tłuszczowej

 • Wygładzenie cellulitu

 • Stymulacja skóry do regeneracji

 • Naturalne odmładzanie

 • Pobudzenie krążenia krwi

PRZECIWWSKAZANIA

 • Stany zapalne skóry

 • Aktywne infekcje

 • Choroba nowotworowa

 • Zapalenie żył