DERMOKOSMETYKI

DERMOKOSMETYKI

Profesjonalna pielęgnacja domowa

WYJĄTKOWE KOSMETYKI
DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ

Profesjonalne kosmetyki pielęgnujące to bardzo ważny element w drodze po piękną skórę. Pielęgnacja domowa ma duży wpływ na efekt końcowy zabiegów wykonywanych w gabinecie, ponieważ często stanowi ich kontynuację. Dobrze dobrane kosmetyki do pielęgnacji mają realny wpływ na kondycję naszej skóry. Chronią ją przed warunkami panującymi na zewnątrz (słońce, wiatr, mróz, smog itd.),zawierają mocne składniki aktywne, które potrafią rozwiązywać liczne problemy skórne, odbudowują zewnętrzną warstwę naskórka oraz zapobiegają procesom starzenia się. Pielęgnacja skóry powinna iść w parze z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, taki duet gwarantuje sukces!

Dermokosmetyki - Toruń

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak dobrać odpowiednie dermokosmetyki?

Ułożenie szytej na miarę pielęgnacji nie jest łatwe nawet dla doświadczonego kosmetologa. Musimy poznać skórę i znaleźć te składniki aktywne, których potrzebuje najbardziej. Ogromna oferta produktów na rynku wprawia nas w zakłopotanie ,dlatego często dokonujemy zakupów w oparciu o slogany marketingowe. Zapominając o tym,że każda skóra jest inna i nawet ,, najlepszy krem” nie będzie dobry dla wszystkich. Kupując kosmetyki, powinniśmy mieć większą wiedzę o naszej skórze i jej potrzebach lub udać się na konsultację do kosmetologa.

Dlaczego warto stosować profesjonalne kosmetyki?

Profesjonalne dermokosmetyki wyróżnia przede wszystkich wyższa zawartość składników aktywnych, niż w większości kremów drogeryjnych, co niewątpliwie wpływa na skuteczność ich działania. Przechodzą także liczne badania laboratoryjne, dzięki czemu są bezpieczne i mają uzasadnione działanie. Nie potrzebujemy wielu dermokosmetyków, by nasza pielęgnacja była kompletna i skuteczna.

Jak wygląda konsultacja z kosmetologiem?

Podczas konsultacji kosmetolog przeprowadza obszerny wywiad z pacjentem. Następnie omawia podstawowe zasady pielęgnacji oraz procesy jakie zachodzą w skórze i związane są z pielęgnacją skóry. Razem z pacjentem wykonuje test wskazujący największe potrzeby skóry i rozpisuje przykładową pielęgnację. Istnieje możliwość zakupu dermokosmetyków w dniu konsultacji .Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji domowej, wyselekcjonowanych z różnych marek specjalistycznych.