INFUZJA TLENOWA

INFUZJA TLENOWA

Nowoczesny zabieg pielęgnacyjny, który przynosi natychmiastowe efekty odświeżenia skóry

BĄDŹ PIĘKNA
Z INFUZJĄ TLENOWĄ

Infuzja tlenowa to nowoczesny zabieg pielęgnacyjny, który przynosi natychmiastowe efekty odświeżenia skóry. W szybki i widoczny sposób poprawia kondycję skóry, dlatego często stosowany jest przed tzw. ,,wielkim wyjściem”.W połączeniu z oksydermabrazją wodno-tlenową dokładnie oczyszcza, wygładza i nawilżą skórę. Świetnie sprawdza się dla skór przemęczonych, niedotelnionych i poszarzałych. Ma działanie odmładzające, rozświetlające i nawilżające.

infuzja tlenowa Toruń

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega zabieg?

Infuzja tlenowa to nowoczesna metoda odmładzania, polegająca na wprowadzeniu w skórę składników aktywnych przy pomocy hiperbarycznego tlenu. Dzięki temu składniki aktywne zawarte w innowacyjnych preparat głęboko penetrują skórę. Podczas zabiegu następuje zwiększenie przepływu krwi i lepsze odżywienie tkanek, a fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu. Infuzja tlenowa działa bakteriostatycznie, wygładza skórę, spłyca przebarwienia ,wyrównuje koloryt cery i redukuje drobne zmarszczki. Jest to nieinwazyjny, bardzo przyjemny zabieg, który skutecznie rozświetla skórę. Zabieg składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich to infuzja wodno-tlenowa, czyli bezdotykowa forma mikrodermabrazji, która w rewelacyjny sposób oczyszcza, odświeża i nawilża skórę. Strumień soli fizjologicznej oraz powietrza pod wysokim ciśnieniem złuszcza naskórek z odległości 5-10mm. Taki zabieg świetnie przygotowuje skórę do wchłonięcia składników aktywnych ze stosowanych preparatów oraz wzmacnia efekt innych zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii. Kolejnym etapem jest już sama infuzja tlenowa. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry. Zabieg jest bezinwazyjny i bardzo przyjemny, a efekty oczyszczenia i rozjaśnienia skóry są natychmiastowe. Trzecim etapem jest wykończenie zabiegu profesjonalnymi produktami pielęgnacyjnymi dobranymi do potrzeb skóry. Zabieg infuzji tlenowej przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry i nie ma w stosunku do niego większych przeciwwskazań.

Jak długo widoczne są efekty?

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu, dlatego infuzja tlenowa nazywana jest zabiegiem bankietowym. Efekty po jednym zabiegu utrzymują się przez 1-2 tygodnie. W celu utrzymania efektów warto wykonać serię 4-6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu?

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania.

Jak wygląda przebieg zabiegu?

Przed zabiegiem przeprowadzona jest konsultacja z kosmetologiem, który szczegółowo omówi przebieg zabiegu oraz dobierze odpowiedni preparat dostosowany do skóry i oczekiwań pacjenta.

ZALECENIA POZABIEGOWE

 • Pacjent może od razu wrócić do codziennych czynności.

EFEKTY

 • Przywrócenie blasku i rozświetlenie skóry

 • Nawilżenie i wygładzenie

 • Odżywienie skóry

 • Działanie odmładzające

 • Rozjaśnienie przebarwień

 • Poprawa kondycji skóry z trądzikiem różowatym

 • Szybkie i skuteczne oczyszczenie skóry

 • Przygotowanie skóry przed innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii

PRZECIWWSKAZANIA

 • Stany zapalne skóry

 • Aktywna opryszczka