FILLIFT

FILLIFT

Połączenie przyjemności z regeneracją i liftingiem skóry

BĄDŹ PIĘKNA
Z FILL LIFT

Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne są odpowiedzią na coraz powszechniejszą potrzebę relaksu przy jednoczesnej dbałości o pielęgnację. Codzienność życia w pośpiechu i stresie powoduje, że zapominamy o prawidłowej pielęgnacji, która jest niezwykle ważna, aby zachować odpowiedni poziom nawilżenia, napięcia i stabilizacji naszej skóry. Różnorodne produkty wykorzystywane w terapiach zabiegowych są odpowiedzią dla potrzeb każdej skóry. Dodatkowo zastosowanie relaksacyjnego masażu twarzy, szyi i dekoltu poza przyjemnością pełni funkcję terapii przeciwzmarszczkowej. Wygładza delikatne zmarszczki, redukuje napięcie skóry i mięśni twarzy oraz zwiększa ukrwienie. Skóra jest bardziej dotleniona i zrelaksowana. Zabiegi pielęgnacyjne wraz z masażem twarzy doskonale uzupełniają zabiegi inwazyjne z zakresu medycyny estetycznej.

Fill Lift

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega zabieg pielęgnacyjny Fill Lift?

FillLift od włoskiej marki Diego dalla Palma to innowacyjny zabieg przeciwstarzeniowy inspirowany medycyną estetyczną i wschodnią. Przebiega aż w 7 etapach i obejmuje obszar twarzy, szyi i dekoltu. Procedurę zabiegową rozpoczynamy od dotleniającego i detoksykującego demakijażu, po którym następują 2 masaże technikami Kobido i Ko-kobido. Podczas zabiegu wykorzystywane są 2 rodzaje masek: ,,gum mask” oraz maska w płacie, której działanie wzmacniane jest masażem przy pomocy specjalnego rollera.

Jakie efekty można uzyskać?

Fill lift jest połączeniem przyjemności z regeneracją skóry. Powoduje przemodelowanie owalu twarzy,napięcie i ujędrnienie skóry. Ekstrakt z kory mahoniu afrykańskiego poprawia odnowę elastyczności skóry oraz widocznie zmniejsza pory, linie i delikatne zmarszczki. Kompleks opatentowanych peptydów biomimetycznych (Demaplex) o silnych właściwościach wypełniających zwiększa gęstość skóry i pomaga zredukować występowanie zmarszczek. Stymuluje produkcję białka strukturalnego w różnych warstwach skóry. Zabieg można wykonać jednorazowo np. przed ,,wielkim wyjściem”, jednak dla podtrzymania efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów.

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu?

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania.

Jak wygląda przebieg zabiegu?

Przed zabiegiem przeprowadzona jest konsultacja z kosmetologiem.

ZALECENIA POZABIEGOWE

  • Przed zabiegiem przeprowadzona jest konsultacja z kosmetologiem.

PRZECIWWSKAZANIA

  • Alergia na poszczególne składniki wykorzystywane w terapii

  • Stany zapalne skóry

  • Aktywna opryszczka